WARUNKI OGÓLNE 

1. Sklep internetowy DEWALT24.PL, znajdujący się na stronie internetowej pod adresem http://www.DEWALT24.pl umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu. 

2. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym DEWALT24.PL są podane w złotych polskich i zawierają VAT (są cenami brutto). 

3. Włascicielem sklepu oraz domenty DEWALT24.pl jest

Obsługa Techniczna Firm SP.z o.o. Ul. Szaflarska 146/18, 34-400 Nowy Targ, NIP: 735-285-73-93.

 


PROCEDURA SKŁADANIA I REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

3. Towary dostępne są w ciągu od 1 do 7 dni roboczych i wysyłane do Klienta po skompletowaniu zamówienia. O terminie realizacji Klient zostanie poinformowany e-mailem lub telefonicznie. 

4. Podany przez użytkownika adres e-mail jak i telefon może zostać wykorzystany do realizacji składanych zamówień.

5. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia, udostępnionego przez DEWALT24.PL na stronach sklepu internetowego. 

6. Przesłane do nas zamówienie są automatycznie przyjmowane do realizacji. W przypadku braku możliwości skontaktowania lub uzyskania brakujących danych, DEWALT24.PL odstąpi od jego realizacji po upływie 7 dni systematycznych prób nawiązania kontaktu z Zamawiającym (Tel, sms, mail).. 

7. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowite lub częściowe zrealizowanie złożonego zamówienia, DEWALT24.PL zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia lub realizacji częściowej po uzgodnieniu szczegółów z Zamawiającym. 

8. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia będą rozpatrywane na zasadzie zapytania ofertowego, co będziemy się starać jak najszybciej wyjasnic z klientem w celu dokończenia procesu zamówienia oraz realizacji.

9. Zakupione towary sądostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS w zależności od masy może to być kilka paczek (jedna paczka nie więcej niż 31,5kg).

10. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia. 

11. Koszty przesyłki są pokrywane przez nabywcę poniżej kwoty 1000zł. W określonych przypadkach, o ile dopuszcza je DEWALT24.PL, opłata za dostawę zamówionych towarów może być przerzucona na DEWALT24.PL. 

12. Przy odbiorze przesyłki należy sprawdzić w obecności kuriera, czy opakowanie przesyłki nie jest uszkodzone (nie ma możliwości sprawdzenia zawartości bez zapłaty kurierowi). W przypadku stwierdzenia naruszenia opakowania należy sporządzić protokół reklamacyjny i nie odbierać przesyłki. Przesyłki odebranej nie można juz reklamować co do uszkodzeń powstałych w transporcie.


GWARANCJE I REKLAMACJE 

13. Towary oferowane w sklepie internetowym DEWALT24.PL są objęte gwarancją producenta i dostarczane z odpowiednimi dokumentami. 

14. Warunkiem gwarancji jest zachowanie oryginalnego opakowania (kufer lub pudełko) oraz karty gwarancyjnej lub kopii dokumentu sprzedaży (wyłącznie f-vat). 

15. W przypadku reklamacji należy kontaktować się z DEWALT24.PL celem uzgodnienia procedury reklamacyjnej. Prosimy nie wysyłać do Nas RZADNYCH produktów DEWALT bez wcześniejszego uzgodnienia. Takie paczki nie będą przyjmowane w związku z czym wrócć do nadawcy co wiąże się z podwójnym kosztem transportu. Po skontaktowaniu się z Nami podamy wszelkie potrzebne informacje dzięki którym naprawa gwarancyjna lub pogwarancyjna odbędzie się bardzo szybko. Podstawą wszczęcia procedury reklamacyjnej jest karta gwarancyjna, którą Klient otrzymuje wraz z zamówionym towarem. 

16. Zgodnie z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. nr 22, poz. 271) Klientowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zakupu bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni od zawarcia umowy. W tym przypadku należy odesłać zwracany towar na adres DEWALT24.PL w nienaruszonym oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi otrzymanymi dokumentami, towar używany nie podlega zwrotowi. Należność za uprzednio zakupiony towar zostanie zwrócona zamawiającemu w terminie nie dłuższym niż 14 dni roboczych od daty przyjęcia towaru do magazynu DEWALT24.PL. O przyjęciu takim świadczyć będzie stosowny dokument. Przesyłki wysłane za pobraniem pocztowym nie będą odbierane. 

17. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w przypadku zakupu towaru sprowadzonego na indywidualne zamówienie Klienta, niebędącego w stałej ofercie sklepu, art. 10 ust. 3 p. 4 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. 


POSTANOWIENIA KOŃCOWE 

18. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny zastosowanie mają ​przepisy Ustawy z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).Koszyk
   Szukaj
   Promocje
Brak promocji
   Newsletter
   Recenzje